GİZLİLİK VE GÜVENLİK

KURUMSALAL.COM, kaliteli Gizlilik ve üyelik haklarını beyan ve taahhüt eder. Müşterilerimizin güven içinde Alış Veriş yapmalarına olanak tanımaktayız.

Kurumsalal.com Barbaros Hayrettinpaşa Mah. Şehitler Cad. No:5-7 K8 D78 Esenyurt / İSTANBUL adresinden ulaşabilirsiniz.

VERILERIN GIZLILIĞI - MAHREMIYETIN KORUNMASI

Erişim hakkı: Bize sağladığınız kişisel veriler, 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Veri Koruma Yasası uyarınca, bu bilgilerin güvenliğini sağlamak için tasarlanan koşullar altında işlenir ve saklanır.

KIŞISEL VERILERINIZE ERIŞME VE DÜZELTME HAKKINA SAHIPSINIZ.

Kurumsalal.com Barbaros Hayrettinpaşa Mah. Şehitler Cad. No:5-7 K8 D78 Esenyurt / İSTANBUL : Bu iletişim bilgilerini kullanarak bize posta yoluyla veya 0212 689 15 15 veya bilgi@kurumsalal.com adreslerini kullanarak bizlere ulaşabilirsiniz.

KIŞISEL VERILERIN KULLANIMI

Belirtilen amaçlara uygun olarak, kurumsalal.com kişisel bilgilerinizi ticari işlemler sırasında e-postayla kullanabilir. Posta listelerimizden çıkmak için, e -postalarımızın altındaki yer alan  Üyelikten Ayrıl linkini kullanarak ya da aşağıdaki adrese bir e-posta yazarak bilgi@kurumsalal.com adresine gidin . Haber bültenlerimizle ilgili başka sorularınız için bilgi@kurumsalal.com adresinden ya da 0212 689 15 15 numaralı telefondan e-posta ile bize ulaşabilirsiniz .

Sitemizdeki danışma sırasında toplanan veriler. Kurumsalal.com sitesini ziyaretiniz sırasında sitemiz, kendi bilgisayarınız tarafından etkinleştirilen yazılımdan (çerezler), tarihlerdeki veriden, danışılan sayfalardan, danışma saatinden .... ve ayrıca bilgisayar adresinden bilgisayarınız, erişim sağlayıcısı, arama motoru, bu konsültasyonun bağlantısını sunar.

Bu izin, sitemizin ergonomisini geliştirmemizi sağlar. İsterseniz tarayıcınızdaki çerezlerinizi devre dışı bırakarak bu izni önleyebilirsiniz. Bu özellik devre dışı olsa bile, normalde kurumsalal.com sitesine erişirsiniz.

Bu verilerin kullanılmasında dikkat edeceğimiz husus 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunudur.

VERILERIN SAĞLANMASI

Kurumsalal.com, ticari gelişimi ve spesifik anlaşmalar çerçevesinde müşteri tabanına ilişkin bazı verileri üçüncü şahıslara açık hale getirebilir. Size, e-posta da dahil olmak üzere, herhangi bir yolla, diğer şirketlerin tekliflerini yanı sıra ticari teklifler gönderebiliriz.

Daha önce buna karşı koymadıysanız, bunu istediğiniz zaman yapabilirsiniz. Kurumsalal.com, kişisel bilgilerinizi en iyi şekilde korunmasına odaklı çalışmalarını yürütmektedir.